Peomix

Mullimeistri teenus - lihtne viis lõbusaks ajaveetmiseks nii lastele kui täiskasvanutele

Megamullide tegemine meeldib väga lastele kui ka täiskasvanutele, see muudab iga peo eriliseks, olgu selleks siis sünnipäev, pulmapidu või firmaüritus

Meeldejäävad megamullid Teie peol

Kas soovite korraldada ühte põnevat seebimullide pidu? Kui jah, siis olete õiges kohas. Aitame luua teile tõeliselt lõbusa ja kaasahaarava  peo suurte seebimullide keskel. Kuigi esialgu võib tunduda see lihtne tegevus, on suurte mullide loomine tegelikult tõeline kunst. Sellepärast tulebki Teile appi Mullimeister, kes toob kohale erinevad seadmed ja vedelikud, et luua erineva suuruse ja kujuga seebimulle.  Pakume erinevaid  tegevusi, mis on suunatud laste loovuse arendamisele ning sobivad nii väikestele kui ka suurematele lastel

Miks lapsed armastavad mullide tegemist rohkem kui mis tahes muud välitegevust! Sest see on...

MÄNGULINE

Seebimulle puhumine on lõbus ja mänguline tegevus, mis võib lastele pakkuda palju rõõmu ja naeru

LOOV

Lapsed naudivad loomingulist protsessi, kus nad saavad katsetada erinevaid tehnikaid ja näha, millised seebimullid kõige paremini välja tulevad

SOTSIAALNE

Lapsed saavad koos sõprade või pereliikmetega mängida ja suhelda. See aitab neil arendada oma sotsiaalseid oskusi ja õppida koostööd tegema.

VAHELDUSRIKAS

See on ka vaheldusrikas tegevus, mis aitab lastel rutiinist välja tulla. Eriti neile, kes veedavad palju aega siseruumides või nutiseadmetes.

Mullimeistri teenus:

Mullimeistri teenus laste pidude puhul hõlmab endast erineva kuju ja suurusega mullide loomist. Lapsed  saavad ise katsetada erinevaid tehnikaid ja näha, millised seebimullid kõige paremini välja tulevad. Mängime võistlusmänge mullidega  ja jagame nõuandeid, kuidas teha uusi mullitrikke. Laste kasutuses on erinevad mullitegemise komplektid ja vajalikud tarvikud, nagu mullipulgad, mullilahus, mullimänguasjad ja mullimasin.

Laste sünnipäevapeod Mullimeistriga

Kestvusega 45 min – 1h

Hind: 120

Kombineeritud peopakett sünnipäevale

Käpapatrull maskot+ mullimeister Kestvusega 1h Hind 150

Kombineeritud Peopaket pakett

Marketing Director

Mullimasina rent

Additional Director

"Gravida lorem vitae pulvinar praesent aliquet pellentesque non quam viverra cursus consectetur tempor sed lectus ultricies urna, risus sit."
Paula Robinson
"Faucibus eget ullamcorper nascetur suspendisse purus nisi, sapien at ipsum tincidunt quis sed fermentum risus nibh tristique."
Paula Robinson
"Malesuada nibh eu sed elit purus, sit sem molestie enim, egestas aliquet etiam donec tristique nec."
Alice Miles
"Pharetra turpis euismod est tellus, ac adipiscing adipiscing!"
Matthew Johnson
Media

Photo Gallery

In pharetra a felis odio eleifend hendrerit adipiscing id nulla sapien, ullamcorper ac, varius leo tellus sagittis consectetur egestas tortor, enim arcu blandit diam.