Peomix

Hüppega
Teie peole!

Batuudi rentimine

BATUUDI RENT HARJUMAAL (2023) - lihtne ja mugav võimalus lõbusaks ajaveetmiseks

Lähimad piirkonnad:

Kas soovite muuta oma järgmine üritus adrenaliinirikkaks meelelahutuseks? Kui jah, siis batuudi rent Harjumaal tuleb Teile appi. Meil on erineva suuruse ja kujuga batuute, et lisada põnevust erinevatele üritustele – nagu sünnipäevad, firmaüritused, festivalid, kooli- ja lasteaiapeod või muud sündmused.

Kõik  batuudid on korralikult hooldatud ja ohutud kasutamiseks.  Pakume ka teenust batuudi transportimiseks, paigaldamiseks ja kokkupanemiseks, ikka selleks et tagada kliendile muretu kogemus.

 Võta meiega ühendust juba täna

Leia kiirelt:

WOW - 2 UUT BATUUTI 🙂
Lapsed armastavad batuudil hüppamist
sellepärast, et see on:

ÄÄRMISELT LÕBUS

Batuudil hüppamine toob lastes esile palju naeru ja häid emotsioone, see on väga lõbus ja meeldejääv kogemus

ADRENALIINIROHKE

Kõrgele hüpates tekib lastel tunne nagu nad lendaksid ja see paneb adrenaliini neis voolama

SOTSIAALNE

Lapsed saavad koos mängida ja suhelda ja samal ajal lõbusalt aega veeta

FÜÜSILSELT AKTIIVNE

Lapsed on pidevas liikumises, mis on suurepärane viis energia välja elamiseks ja kehalise aktiivsuse saavutamiseks

Meie batuutide valik:

UUS BATUUT

3. Batuut "Safari loomad"

Mõõdud: pikkus 6m, laius 4m, kõrgus 5m

Hind; 190€/10h

UUS BATUUT

4. Batuut "Kommiaed"

Mõõdud: pikkus 5,2m, laius 5,4m, kõrgus 5,5m
UUS BATUUT

Hind: 180€/10h

Batuudi rent Harjumaal

1. Batuut " Kosmos"

Mõõdud: laius 4,7 m, pikkus 3,85 m, kõrgus 2,6 m

Hind: 75€/10h

Batuudi rent

2. Batuut "Dalmaatsia koer"

Mõõdud: pikkus 10m, laius 3m, kõrgus 3,5m

Hind: 190€/10h

Batuudi rentimine lapse sünnipäevapeole

Lapse sünnipäev on eriline päev, mida iga lapsevanem soovib tähistada parimal võimalikul moel. Üks lõbus ja meelelahutuslik võimalus kuidas seda teha, on batuudi rentimine lapse sünnipäevale. Jagame nõuandeid ja nippe, kuidas õiget valikut teha ja millised mänge saab batuudil mängida

Batuudid on saadaval erinevates suurustes, kujundites ja teemades, mis tähendab, et neid on võimalik kohandada vastavalt teie lapse huvi- ja maitse-eelistustele.

Erinevad batuudid sobivad erinevatele vanuserühmadele ning on oluline teada, millist tüüpi batuuti valida vastavalt vanusele ja osalejate arvule.

Noorematele lastele sobivad väiksemad ja madalamad batuudid, mis pakuvad turvalist ja ohutut hüppamiskogemust. Samuti on oluline tagada, et nooremad lapsed hüppaksid alati täiskasvanu järelevalve all.

Vanematele lastele sobivad suuremad ja kõrgemad batuudid, kus saab teha kõrgemaid hüppeid ja keerulisemaid trikke. 

Üldiselt on oluline valida batuut, mis vastab osalejate vanusele ja oskustele ning järgida kõiki ohutusjuhiseid, et tagada turvaline ja lõbus hüppamiskogemus.

Batuut on suurepärane koht, kus proovida erinevaid trikke ja mänge, mis pakuvad suurt rõõmu. Siin on mõned näited lõbusatest batuudimängudest ja trikkidest:

  1. Batuudihüpped: klassikaline batuuditegevus, mis paneb proovile hüppevõime ja koordinatsiooni. Proovi hüpata võimalikult kõrgele, teha erinevaid hüppeid nagu kargud, pöörded ja muud trikid.
  1. Batuudi tagaajamine – üks inimene on tagaajaja ja üritab teisi kinni püüda batuudil hüpates. Kui keegi on kinni püütud, siis vahetab ta koha tagaajajaga.
  2. Batuudil kõndimine – proovi batuudil kõndides mitte maha kukkuda. Võib lisada keerukust, kui proovida samaaegselt näiteks palli käes hoida.
  3. Tähtede püüdmine – enne batuudile minemist visatakse üles palju väikseid paberist välja lõigatud tähti ning seejärel peab inimene batuudil hüpates proovima neid kinni püüda.

Need on vaid mõned näited lõbusatest batuudimängudest ja trikkidest. Batuut on suurepärane koht, kus lasta oma fantaasial lennata ja proovida uusi erinevaid asju.

Laste turvalisuse seisukohast on äärmiselt oluline teada batuudi rentimisega kaasnevaid reegleid. Kui järgite neid põhitõdesid, siis on lastel batuudil hüppamine täiesti ohutu ja vanemad saavad lubada oma võsukesi ilma muretsemata batuudile. Loe läbi hüppamise ja paigaldamise reeglid