Peomix

Batuudi rent viib teie peo uuele tasmele

Kui otsite võimalust, kuidas muuta laste pidu  atraktiivseks,  siis batuudi rent on selleks sobiv lahendus. Pakume erinevaid täispuhtuvaid batuute, et saaksite oma järgimisest sündmusest maksimumi võtta.  Meie batuudi rent on soodne ja kiiresti kättesaadaval ning mis kõige toredam, see pakub lastele suurt rõõmu  ja lõbu.

Teenindame kõikvõimalikke üritusi –  SÜNNIPÄEVI KODUHOOVIS,  ETTEVÕTTEÜRITUSI. Tuleme kohale FESTIVALIDELE, LASTEAIAPIDUDELE, KOOLILÕPETAMISTELE, kuhu iganes vajadus tekib. Batuudi rentimine on parim lahendus laste pidude korraldamiseks.

Batuudi rent

Peagi saabumas

Peagi saabumas

Meie tooted:

Järgmise peo või sündmuse broneerimiseks võta juba täna ühendust: Info@peomix.ee, tel. +372 51 49 815
Batuut "Kosmos"

Mõõdud: laius 470 cm, pikkus 385 cm, kõrgus 260 cm. Valmistatud tugevast nailonist.

Rendi hind:

E-N: 60€/PÄEV
R-P: 70€/PÄEV

Kosmos on kergesti kaasaskantav ja taskukohase rendihinnaga batuut.  Mahub  transportimiseks sõiduautosse ära. See hüppemaja sobib 3-10aastastele lastele. Suure nähtavusega võrk võimaldab lastevanematel pisikestel igast nurgast silma peal hoida. Batuudil tohib viis last korraga peal hüpata. Lisaks on batuudil väike liumägi, kus lapsed saavad rõõmsalt liugu lasta.

Batuut "Käpapatrull Marshall"

Mõõdud: pikkus 10m, laius 3m, kõrgus 3,5m

Rendi hind:

E-N: 180€/PÄEV
E-N: 190€/PÄEV

Käpapatrulli sõprade lemmik. Batuudil on sisse ehitatud takistusrada ja liumägi. See hüppemaja sobib 3-14aastasele lastele ja  korraga tohib 10-12 last peal hüpata, oleneb laste kasvust.

NB! Batuudi ümber peab olema 3,5 meetri laiune vaba ruum ja seal ei tohi olla esemeid, mis takistaksid vaba liikumist – seda nõuet tuleb igal juhul täita.

Batuudi rent
PEAGI SAABUV

Batuut "Kommiaed"

Mõõdud: laius 500 cm, pikkus 550 cm, kõrgus 500 cm. 

Hinnakiri:

E-N: 150€/PÄEV
R-P: 165€/PÄEV

Kui otsite batuuti, millel on rohkem funktsioone kui tavaline hüppemaja, siis see batuut sobib ideaalselt rentimiseks koduaeda. Ta ei võta väga palju ruumi, samas mahutab hüppama 10 -12 last korraga. Batuudile on sisse ehitatud liumägi, kus lapsed saavad  liugu lastes korraliku hoo sisse. Batuut on piiratud võrguga, see võimaldab lastevanematel lastel kenasti silma peal hoida. Rendi juba täna kauni kujundusega ja täisliku kombinatsiooniga batuut oma lapse sünnipäevapeole.

Batuudi rent - transport ja paigaldus

Batuudi rent pakub hüppemajade kohale toimetamiseks täislahendust – toome, paigaldame ja viime. Igale batuudi rendihinnale lisandub transpordi maksumus:

Transport edasi-tagasi  kuni 100 km raadiuses 40€

Kaugematele kohtadele lisandub 2€/km

Paigaldus: 10€

Mahavõtmine: 10€

Batuudi rendiga kaasnev turvalisus ja ohutus

Laste turvalisuse seisukohast on äärmiselt oluline teada batuudi rentimisega kaasnevaid reegleid. Kui järgite neid põhitõdesid, siis on lastel batuudil hüppamine täiesti ohutu ja vanemad saavad lubada oma võsukesi ilma muretsemata batuudile.

Hüppamise reeglid

Kui hüppamise reeglitest kinni peetakse, võivad lapsed batuudil tundide kaupa väsimatult lustida ja hüppamisest rõõmu tunda.

Paigaldamise reeglid

Õnnetuse vältimiseks on vaja jälgida asukohta kuhu batuut kinnitatakse. Tasapind peab olema ühtlane ning puhas teravatest esemetest. Lisaks tuleb järgida ilmastikku. Vihmase ilmaga ja tugeva tuulega batuuti kasutada ei tohi.

jump, child, fun-1972787.jpg

Batuudil hüppamine ei ole ainult lõbus tegevus, vaid on ka kasulik ja tervislik, mis arendab laste vastupidavusvõimet ja on hea koordinatsioonile. Lapsed ei saa arugi, et nad füüsiliselt pingutavad /ja teevad sporti/.  Kui soovite, et Teie laps aktiivselt liigub, siis batuudi rent on selleks õige valik!