Peomix

AITAME TEIE ETTEVÕTTE ÜRITUSE MUUTA SUUREPÄRASEKS SÜNDMUSEKS

Ettevõtte üritused võivad olla lastele kui ka täiskasvanutele väga meeleolukad ja lõbusad. Tuleb vaid toimida õigesti! Kui teil on lapsed erinevatest vanuserühmadest, siis tuleb meelelahutuslikku tegevust korraldades sellega arvestada ja hoolt kanda, et kõigil külalistel oleks lõbus ja tuju hea.

Lastepidude korraldamine

Meie missioon on korraldada koosviibimisi, kus inimesed tunneksid end hästi ja veedaksid lõbusalt aega. Anname endast parima, et pakkuda külalistele kvaliteetset meelelahutust

Kutsuge meid planeerima mistahes sündmuseid:

  • Ettevõttepeod
  • Lastepeod
  • Laadad
  • Pulmad
  • Festivalid
  • Aastapäeva pidustused
  • Sünnipäevad

Batuut "Käpapatrull Marshall"

Batuudi mõõdud: pikkus 10m, laius 3m, kõrgus 3,5m.

Kasutatav vaba pind:  pikkus 17m, laius 9m ja kõrgus 6m

Sobib 3-14aastasele lastele ja  korraga tohib 10 last peal hüpata.

Elektrikulu: 1500w

Turvalisus ja ohutus

Meile on äärmiselt oluline, et inimesed tunneks end hästi,  kaitstult ja turvaliselt. Selleks järgime kindlaid põhimõtteid:

Teenindus

Võite olla kindlad, et meie meelelahutajad on sõbralikud, lõbusad ja mis peamine, armastavad lastele pidusid korraldada.

Töövahendite puhtus

Tagatud on kõrge puhtusekontroll. Kõik töövahendid  puhastatakse enne ja pärast kasutamist ohutute desinfitseerimisvahenditega.

Terviseohutus

 Meie personal on vaktsineeritud ja omab COVID tõendit vaktsineerimise kohta.

Hügieen

Vajadusel kanname maski ja
peseme sageli käsi.

Õhkbatuut "Kosmos"

See hüppemaja sobib 3-10aastasele lastele. Suure  nähtavusega võrk võimaldab pisikestel igast nurgast ilusti silma peal hoida. Batuudil tohib hüpata viis last korraga. Lisaks on batuudil väike liumägi, kus lapsed saavad rõõmsalt liugu lasta. Mõõdud: laius 470 cm, pikkus 385 cm, kõrgus 260 cm.

Miks tellida lastepeole või ettevõtteüritusele maskott?

Väike, aga samas ka suur

See küll  on pisike õhkbatuut, kuid  suurüritusel katab kenasti väikelaste mängurõõmu ja hüppamisvajaduse.

Ohutu ja turvaline

Selleks et lapsed batuudil ohutult lõbutseda saaksid, on vaja järgida kindlaid reegleid. Turvalise hüppamise tagamiseks on meil alati kaasas inimene, kes jälgib ohutusreegleid ja
kontrollib laste käitumist.

Pole piire - vii batuut siseruumi

 Batuuti on võimalik kasutada ka siseruumides. Batuudi ümber peab olema 3,5 meetri laiune vaba ruum ja seal ei tohi olla esemeid, mis takistaksid vaba liikumist – seda reeglit ei tohi mingil juhul unustada.

Kui te soovite laste silmades imetlust ja põnevust näha, siis tellige oma üritusele Käpapatrull Chase. See multifilmikangelane on võitnud paljude laste südameid. Ta süstib lastesse rõõmu ja naeru ning tõmbab peo käima. Pisikeste silmad löövad põnevusest särama ning pidu muutub eriliseks, kui lemmikkangelane nende ees ellu ärkab. See on suurepärane täiendus lastepeole ja annab üritusele uut hoogu.

ettevõtte üritusele maskott

KOSTÜÜMI VÕIB KASUTADA

KOSTÜÜM EI TOHI KASUTADA

KOSTÜÜM ON MÕELDUD
AINULT TÄISKASVANUTELE KASUTAMISEKS

Küsige detailset hinnapakkumist

 Kombineerime just teie vajadustele ja soovidele vastava peopaketi. Võimalik on tellida mitut asja korraga ja kindlasti arvestame teie peo eelarvega.

Anname endast parima, et pakkuda meeldejäävat kogemust

Jälgi meid